Політика конфіденційності

Сайт www.credify.com.ua (далі в тексті — Сайт).

Відвідувач - фізична особа, яка в Інтернеті відвідує Сайт (www.credify.com.ua).

Ваша конфіденційність, безпека дуже важлива для нас. Будь-яка інформація, отримана від Відвідувача, не буде розкрита і оцінюється як конфіденційна, вона не буде продана або використана іншим чином, заподіявши шкоду Відвідувачам.

Відвідувачі сайту мають право без обмежень, і ввівши дані, відвідувати розділи Сайту і ознайомлюватися з інформаційними матеріалами.

На сайте используется повышенная безопасность данных с использованием сертификатов SSL. SSL обеспечивает, что информация, пересылаемая с сервера на компьютер клиента, зашифровывается, если информация перехвачена, то ее невозможно прочитать, и не возможно изменить информацию.

При відвідуванні Сайту, інформація про ел. поштою Відвідувача, IP-адреса, ідентифікаційний номер, дата, час, обрана сума грошей, операційна система пристрою, версія браузера, посилання доступу і Google Adwords GCLID використовуються, для аналізу тенденцій Відвідувачів для внутрішнього користування. Ці дані зберігаються на DigitalOcean.com.

Ви можете видалити ці збережені дані в будь-який час, написавши на наступну адресу електронної пошти: info@credify.com.ua. Відкликання згоди не впливає на обробку даних, які були здійснені в період, коли ваше згода була дійсно.

Відвідуючи Сайт, його Відвідувач погоджується з умовами Cookies, Захисту даних, Користування і ел. пошти. Приймається, що відвідувач з даними умовами ознайомився і прийняв їх. Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятно їх зміст, посилання (і) на авторські права.

Припиніть використання Сайту, якщо у Вас є претензії до правил і не прийнятно їх зміст, посилання на авторські права.

Підвищена безпека даних